MENU

ELEKTRİK FATURANI FASTPAY İLE ÖDE; PARAN VE ZAMANIN SANA KALSIN!

banner

fastPay ile Faturamı Yüzde %5 Nasıl Az Öderim?

fastPay üzerinden kredi kartı ile ya da fastPay uygulamasına yükleyecekleri bakiye ile yaptıkları fatura ödemelerinden sonra fatura tutarları üzerinden iadeyi ertesi gün fastPay uygulamalarındaki bakiye kısmında görebilecekler.fastPay uygulamasını indirdikten sonra, CEP TELEFONU bilginizi yazıp GİRİŞ butonuna tıklayın.

fastpay

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra FATURA VE ÖDEMELER sekmesini seçin.fastpay

Fatura ve Ödemeler sekmesi altında açılan menüde ELEKTRİK seçeneğini seçin.fastpay

Elektrik sekmesinden sonra kurum seçiniz butonuna tıklayın ve LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK firmasını seçin.fastpay

Bağlı olduğunuz İŞLETME KODUNU ARALARINA NOKTA KOYMADAN yandaki örnekte yer aldığı şekilde yazın. İşletme kodunun altına abone numaranızı yazıp DEVAM butonuna tıklayın.Bilgilerinizi yazdıktan sonra ÇIKAN FATURANIZI SEÇİP DEVAM butonuna tıklayarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz.


Ödeme seçeneği olarak KART EKLE (sağ üstte yer alıyor) diyerek istediğiniz bankanın kredi kartını ekleyebilir ya da fastPay’e bakiye ekleyerek bu bakiyeden ödeme yapabilirsiniz.


NOT : İndirimden faydalanmak isteyen ve otomatik ödeme talimatı olan müşterilerimizin, mükerrer ödeme yapmamaları için son ödeme tarihinden birkaç gün önce fastPay uygulaması ile ödeme yapmalarını öneririz.


ELEKTRİK FATURANI YÜZDE 5 AZ ÖDE

  • Kampanya elektrik faturalarının fastPay üzerinden ödenmesi esnasında geçerlidir. Bir fatura dönemi boyunca fastPay kullanıcısı bir adet fatura ödemesi için iade alabilir.

  • Kampanya 01.05.2018 ile 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

  • fastPay kullanılarak yapılacak ödeme iadesi fatura tutarının 150 TL üzerinden değerlendirilecektir. 150 TL’den fazla olması durumunda maksimum 150 TL üzerinden değerlendirilecek olup iade fatura tutarı başı 7,5 TL’yi aşmayacaktır.

  • Limak Uludağ Elektrik kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.